ساعت: ۱۹:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۸ شناسه خبر: 25209

امام‌جمعه بافت عنوان کرد: مهم‌ترین اهمیت ۹ دی بصیرت بی‌نظیر مردم بود، که در مقابل بی‌بصیرتان جامعه ایستادند. بی‌بصیرتانی که در دام ۳ برنامه‌ی دشمن انقلاب اسلامی افتادند و آخرالامر در روز ۹ دی توسط مردم به زباله‌دان تاریخ پرتاب شدند.

به گزارش “اقطاع“؛ حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت وفات حضرت فاطمه معصومه(س) بیان داشت: حضرت فاطمه معصومه(س) دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است، ازجمله زیارت‌نامه مخصوص که از معصوم(ع) واردشده است.
خطیب جمعه بافت در ادامه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و ابراز داشت: هشدارهای حضرت آقا به هتاکان و لجن پراکنان امروز جامعه برای همگان، بالأخص مسئولین قابل اهمیت و توجه است.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب به‌صراحت تهمت زنی و لجن پراکنی را حرام اعلام کردند و فرمودند: “متأسفانه برخی افراد بی‌تقوا در داخل با متهم کردن افراد و دستگاه‌ها و تلاش برای صحیح جلوه دادن دروغ‌های شاخ‌دار بیگانگان، همان کار دشمن را انجام می‌دهند.”
امام‌جمعه بافت تصریح کرد: این نوع بیان فرمایشات رهبری یادآور فرمایشات ایشان در خطبه‌های نماز جمعه ۲۹ خرداد سال ۸۸ است، که آن موقع نیز به هتاکان هشدار و تذکر دادند ولی هتاکان و فتنه گران گوش نکردند، که ملت در حماسه ۹ دی با آن‌ها برخورد کردند.
وی افزود: اکنون پس از گذشت ۸ سال فردا روز ۹ دی، این ملت برای همه‌ی مسئولین کشور، چه آن‌هایی که امکانات مدیریتی داشتند و چه آن‌هایی که الآن مسئولیت دارند و امکانات مدیریتی در اختیار آن‌هاست، هشدار خواهند داد که فرمایشات رهبری را فصل الخطاب قرار دهند و اگر توجه نکنند و با دشمنان همراه شوند، قطعاً ملت آن‌ها را به زیر خواهند کشید.
وی تأکید کرد: لذا همه مسئولین مواظب حرکات خود باشند، خصوصاً مدعیان خدمت و دلسوزان گذشته که قبل از این دولت، عملکردهای خوبی در دولت نهم و دهم داشتند و الآن همچون گاو نه من شیرده لگد به تمام زحمات خود می‌زنند.
وی خاطرنشان کرد: البته این زحمات به‌وسیله چهره‌های خدوم، صادق و جهادی در دولت نهم و دهم انجام گرفت و مردم نیز آن خدمت‌ها را لمس کردند، ولی متأسفانه چهره‌های اصلی فراموش شدند و رئیس‌جمهور و چند چهره‌ی مرموز دولت نهم و دهم همه‌چیز را به نفع خودشان مصادره می‌کنند و امروز نیز با بست‌نشینی نقش دوستی خاله‌خرسه را برای ملت بازی می‌کنند. این‌ها مواظب حرکات خود باشند و از منحرفین تبری بجویند والا با قهر ملت روبرو خواهند شد.
همچنین امام‌جمعه بافت اشاره‌ای به اهمیت حماسه ۹ دی داشت و عنوان کرد: مهم‌ترین اهمیت ۹ دی بصیرت بی‌نظیر مردم بود، که در مقابل بی‌بصیرتان جامعه ایستادند. بی‌بصیرتانی که در دام ۳ برنامه‌ی دشمن انقلاب اسلامی افتادند و آخرالامر در روز ۹ دی توسط مردم به زباله‌دان تاریخ پرتاب شدند.
وی اظهار کرد: ۳ طرح دشمن که بی‌بصیرتان آن را دنبال کردند؛ ابتدا تغییر ماهیت نظام اسلامی و به دنبال آن براندازی نظام بود که بی‌بصیرتان جامعه شعار جمهوری ایرانی سر می‌دادند، دومین طرح دشمن حذف ولایت‌فقیه بود که صراحتاً شعار مرگ بر ولایت‌فقیه را تکرار می‌کردند و سومین طرح دشمن حذف دین و اسلام از کشور بود، لذا روز عاشورا هتک حرمت کردند و نمادهای مقدس محرم مثل پرچم یا حسین(ع) و یا زینب(س) را آتش زدند.
حجت‌الاسلام مهدی زاده در پایان عنوان کرد: الحمدالله مردم با بصیرت در روز ۹ دی همه رشته‌های دشمنان، فتنه گران و مصیبت سازان را پنبه کردند و ثابت نمودند که به احدی اجازه جسارت به این نظام مقدس را نخواند داد و آن‌چنان بر دهان سران فتنه زدند که دیگر قادر به بلند شدن نخواهند بود. لذا ۹ دی روز مرگ فتنه و دفن دسیسه‌های فتنه گران تا ظهور امام زمان(عج) خواهد بود.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده