ساعت: ۱۴:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۵ شناسه خبر: 24417

فرمانده سپاه ارزوئیه مطرح کرد: روحیه ولایتمداری و بشر دوستانه سردار سلیمانی سبب پیشرفت اسلام و انقلاب شده است و امروز این امنیت ملی پایدار به برکت وجود ایشان و سربازانشان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری “اقطاع”؛ رضا اسماعیل کاخ، فرمانده سپاه ارزوئیه در خصوص نگاه تروریست پروری غرب افزود: امروز آتش ناامنی و ترور منطقه دامن حامیان و شکل دهندگان اصلی تروریست ها را فراگرفته و فراخواهد گرفت که این ناشی از نگاه تروریست پروری غرب است.

 

وی با اشاره به عرصه مدیریت نظامی افزود: تا به امروز به سبب فعالیت ها و سیاست نظامی در مقابل داعش که آن هم تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) و تبعیت از منویات و رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) می باشد، به حول قوه ی الهی جهان اسلام به موفقیت های بزرگی رسیده است.

این مقام نظامی وجود قاسم سلیمانی در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام را نعمت دانست و اظهار داشت: روحیه ولایتمداری و بشر دوستانه سردار سلیمانی سبب پیشرفت اسلام و انقلاب شده است و امروز این امنیت ملی پایدار به برکت وجود ایشان و سربازانشان می باشد.

اسماعیل کاخ، سردار سلیمانی را مظهر صدق و اخلاص خواند و بیان کرد: با وجود این شخصیت ها و الگوهای مدیریتی است که جامعه اسلام و حزب الله به اهداف خود می رسد و ریشه تروریستها و دشمنان اسلام را می خشکانند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده