ساعت: ۰۹:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ شناسه خبر: 23951

سرپرست شهرداری بافت از انجام اقدامات لازم در راستای تامین روشنایی پارک ساحلی خبر داد و ابراز داشت: در آینده ای نزدیک شاهد اتفاقات خوب در شهر بافت خواهیم بود.

به گزارش سرویس اجتماعی”اقطاع“شهرستان بافت؛ محمد برآوردی سرپرست شهرداری بافت از انجام اقدامات لازم در راستای تامین روشنایی پارک ساحلی خبر داد و عنوان نمود : با توجه به اینکه تامین روشنایی پارک های سطح شهر یکی از امور مهم و ضروری به منظور ارائه خدمات به شهروندان می باشد در این زمینه اقداماتی صورت گرفته و همچنان ادامه خواهد داشت.

وی گفت: سلامت روحی و جسمانی افراد جامعه با پرداختن به مسئله فضای سبز شهری و توسعه و آبادانی هرچه بیشتر پارک های شهر رابطه ای مستقیم دارد.

سرپرست شهرداری بافت ادامه داد: تامین روشنایی در پارک ها باعث رونق بیشتر این اماکن و استفاده هر چه بیشتر و بهتر شهروندان از فضاهای سبز در شب و سپری کردن اوقات فراغت می شود.

برآوردی ابراز داشت: به همین منظور تاکنون جهت تامین روشنایی در پارک ساحلی برج نوری نصب شده و تامین روشنایی کلی پارک در آینده ای نزدیک صورت خواهد پذیرفت و در آینده ای نزدیک شاهد اتفاقات خوب در شهر بافت خواهیم بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده