ساعت: ۱۰:۴۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ شناسه خبر: 19984

این مختصر نوشته، تنها گوشته ای از مشکلات درمانی مردم این سه شهرستان است ان هم در دورانی که پیشرفته ترین سیستم های نوبت دهی برای صرفه جویی در وقت و کاهش دردسرهای بیماران در شهرهای دیگر در حال اجراست

به گزارش”اقطاع“، در این مختصر تلاش شده تا شما را با شیوه نوبت دهی در  کلینیک تخصصی بافت واقع در  روبه روی بیمارستان خاتم الانبیاء آشنا کنیم.
همین ابتدا گفته باشم که اگر ۲-۳ ساعت حال سرپا ایستادن یا نشستن را ندارید یا صبر ایوب ندارید ترجیحا در خانه بمانید و خود درمانی کنید تا پا درد و ضعف اعصاب به بیماریتان افزون نشود!
به عنوان مثال اگر شما سرماخورده اید و قصد درمان در این کلینیک را دارید باید در طو آن روز در سه مرحله به این کلینیک مراجعه کنید چون ذکر ساعت مراجعه برای شما توسط نوبت دهنده  ظاهرا بسیار زحمت دارد.
مرحله اول مراجعه به بخش پذیرش است.پذیرشی که تلفن نوبت دهی ان جزء نیستهاست! پیشخوانی که طول آن بیش از دو متر بوده و اگر قد شما زیر ۱۶۰ سانتیمتر باشد برای سهولت، یک دسته مونوپاد برای تحویل دفترچه و هزینه به فردی که ان طرف پشت پیشخوان نشسته و قابل رویت نبوده و فقط صدای مبارکش به گوش می رسد به همراه داشته باشید . البته بیماران می توانند ابتکار به خرج داده و چهار پایه سیار به همراه داشته باشند!

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b2%db%b4_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b3
در این مرحله اگر توانستید قبض نوبت دهی که شماره نوبت شما بدون ذکر ساعت نوشته شده را به چنگ اورید به پیشنهاد نوبت دهنده در مرحله دوم ساعت ۴ بعد از ظهر به مطب مورد نظر مراجعه می کنید و قبض خود را تحویل منشی می دهید و منشی با توجه به شماره شما مثلا می گوید برو ساعت ۷  شب مجددا مراجعه کن.
(در این مطلب منشی به فردی گفته می شود که گاها همزمان کار پذیرش بیمار برای سه پزشک را انجام می دهد، سرش شلوغ بوده و نباید اعتراض کرده و او را عصبانی کنید وگرنه با هشدار ی که روی کاغد بالای سر او درج شده است مواجه می شوید!)
این مرحله اخرین مرحله است اما تازه ابتدای راه است و آن صبر ایوب که گفتم اینجا به کارتان می آید!
در این مرحله اگرتوانستید در ان انبوه جمعیت جایی برای نشستن پیدا کنید پیشنهاد می کنم آن را محکم بچسبید چون اگر برای رفع خستگی لحظه ای بلند شوید در یک حرکت غافلگیر کننده جای شما توسط افرادی که مدتها سرپا ایستاده اند اشغال می شود و مجبورید باقی پروسه درمان را سر پا ادامه دهید! تازه اگر شانس بیاورید اهل بافت بوده باشید چون اگر از روستاهای اطراف یا شهر رابر و ارزوئیه مراجعه کرده باشید و اینجا کسی را نداشته باشید مجبورید از همان ظهر چشم انتطار باشید و خدایی ناکرده مثل این پیر زن رو به قبله شوید.

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b0%db%b2%db%b4_%db%b2%db%b0%db%b3%db%b1%db%b0%db%b2

این مختصر نوشته، تنها گوشته ای از مشکلات درمانی مردم این سه شهرستان است ان هم در دورانی که پیشرفته ترین سیستم های نوبت دهی برای صرفه جویی در وقت و کاهش دردسرهای بیماران در شهرهای دیگر در حال اجراست .
این درحالی است که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بارها تاکید کردند که مردم از لحاظ سلامت باید در وضعیت قابل قبول باشند و بیمار و خانواده اش نباید دغدغه و رنجی، جز رنج بیماری داشته باشند.
می طلبد مسئولین شهرستان نسبت به اصلاح و کاهش مشکلات پیش پا افتاده ای از این قبیل که کمترین حق مردم صبور این شهرستان بوده و رفع آن  زحمت چندانی لازم ندارد همت گمارند.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده