ساعت: ۱۴:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ شناسه خبر: 25039

جلسه آموزشی اعضای شوراهای اسلامی روستاههای شهرستان بافت در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی شهرستان باحضور فرماندار و بخشدارهای منطقه و اعضای شوراهای اسلامی برگزار شد.

به گزارش “اقطاع“؛ جلسه آموزشی اعضای شوراهای اسلامی روستاههای شهرستان بافت در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی شهرستان باحضور فرماندار و بخشدارهای منطقه و اعضای شوراهای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه حمزه جواران فرماندار شهرستان در جمع اعضا بیان کرد: امروز تعامل خوبی میان مسوولین شهرستان وجود دارد که با این تعامل میتوانیم شهرستان را بسازیم، باید دغدغه شما شوراها حل مشکلات مردم باشد و بدنبال کشمکشهای سیاسی نباشید، اولویت شما رفع دغدغه مردم باشد باید کار جهادی را سرلوحه قرار دهید و از کارهای جناحی بپرهیزید.

وی گفت: امروز مردم بیدارهستند و آنها کارخودشان را بلد هستند، طرح آبرسانی به فولاد بافت انجام شده و بزودی فولاد بافت راه اندازی می شود، باید از کسانی که میخواهند در بحث اقتصادی شهرستان سرمایه گذاری می کنند حتی در بخشها و روستاهها استقبال کرد و باید پشت آنها ایستاد، واین تنها با همت و وحدت همه مردم و مسوولین قابل اجراست و در این شهرستان در حال اجراست.

حمزه جواران ابرازداشت: خبرهای خوبی در آینده در خصوص کارخانه پتروشیمی بافت را خواهیم شنید، طرح کلینیک دکتر نوحی، خانه سلامت بزنجان و گوغر و هتل گردشگری بافت همه هدیه ای از سوی مردم و کسانی بوده که میخواستند در شهرستان سرمایه گذاری کنند و این هدیه به مردم است، طرح دوبانده سازی جاده های بافت_کرمان و بافت _سیرجان در حال اجراست که از سوی بافت تا آخر سال روبه اتمام است.

در این جلسه کارشناس شوراهای دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمان قوانین و مقررات آیین نامه اجرایی شوراها را به اعضای شورا ها تدریس نمودند و اجرای آن را از سوی همه خواستار شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده