ساعت: ۱۰:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ شناسه خبر: 25223

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت:بصیرت استادان و فرماندهان جنگ نرم باعث خاموش‌شدن فتنه اخیر می‌شود.

به گزارش “اقطاع“به نقل از دانشجوآزاد؛حمدالله منظری توکلی در جمع اساتید بسیجی اظهار داشت: همه مومنان دستور دارند تمام حرکات و فعالیت هایشان در راه رضای خدا باشد و باید در این زمینه حماسه آفرینی داشته باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با بیان اینکه حرکت افراد در راه خدا دارای ارزش خاصی است، افزود: حرکت مومنان در راه خدا بصورت گروهی دارای اولویت بیشتری است و حماسه آفرینی ها گروهی ارزش بیشتری دارند.

وی گفت: همدلی و اتحاد راز و رمز پیروزی انقلاب است و فتنه ها نیز با همین اتحاد مومنان در هم شکسته خواهد شد.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تصریح کرد: یکی از حماسه های بزرگی که مردم انقلابی ایران آفریدند، نهم دی ماه بود و این روز نقطه شروعی بر میثاق حقیقی امت با ولایت است.

منظری توکلی با تاکید بر شکست دشمنان خارجی و داخلی در قبال سیل خروشان امت اسلامی در نه دی خاطرنشان کرد: این روز نقطه وحدت امت حزب الله و دست ردی بر سینه بی بصیرتان است.

وی گفت: نهم دی ماه روز بصیرت و آگاهی است و مردم در این روز ولایت پذیری و ولایتمداری خود را به نمایش گذاشتند و این روز به فرموده مقام معظم رهبری در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد شد.

عضو سازمان بسیج اساتید استان کرمان با اشاره به این موضوع که ولایتمداری سه رکن اصلی دارد، افزود: معرفت نسبت به ولایت، محبت به ولایت و عشق حقیق به ولایت در بین مردم بود که باعث شد فتنه های مختلف در کشور از بین بروند اما باید مراقب فتنه انگیزان بود.

منظری توکلی تصریح کرد: فتنه جدیدی که در کشور به وجود آمده ریشه های اصلی نظام را مورد هدف قرار داده و بصیرت اساتید و فرماندهان جنگ نرم باید خاموش شدن این فتنه نیز شود.

وی خاطرنشان کرد: بسیجیان و رزمندگان ارزشمند انقلابی حامیان اصلی ولایت و انقلاب هستند و با ولایتمداری بی چون و چرای خود ریشه های انقلاب اسلامی را حفظ خواهند کرد.

انتهای پیام/م

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده