ساعت: ۰۷:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۶/۲۵ شناسه خبر: 898

از چهارشنبه شب ۲۶/۶/۱۳۹۳ ساعت ۲۲ تمام شماره های استان کرمان ۸ رقمی خواهند شد، کد ابتدای شماره ها حذف مشود و ایتدای ان کد ۰۳۴ قرار می گیرد. و هر مشترک یک شماره ۸ رقمی منحصر به فرد خواهد داشت.

به گزارش”اقطاع” عیسی حسین خانی در خصوص طرح هم کد سازی شماره تلفنهای ثابت استان اظهار کرد: از چهارشنبه شب ۲۶/۶/۱۳۹۳ ساعت ۲۲ تمام شماره های استان کرمان ۸ رقمی خواهند شد، کد ابتدای شماره ها حذف مشود و ایتدای ان کد ۰۳۴ قرار می گیرد. و هر مشترک یک شماره ۸ رقمی منحصر به فرد خواهد داشت.

وی افزود: این طرح در راستای مصوبات وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات است و نرخ مکالمات بین شهری و داخل استان کاهش چشمگیری پیدا می کند.

 

مدیر مخابرات شهرستان بافت اذعان داشت: مشترکین از همین الان می توانند از طریق سامانه ۶۰۶۰ از شماره اختصاصی خود مطلع شوند. به این صورت که با شماره گیری شماره۶۰۶۰ شماره مورد نظر خود را وارد می کنند سامانه خوکار شماره جدید مشترک را اعلام می کند.

عیسی حسین خانی تاکید کرد: این تغییر شمارها اختلالی در خطوط اینترت و تلفن ایجاد نمی کند فقط در ساعات اولیه شروع کار ممکن است اختلالت جزئی ایجاد شود که رفع می شود.

6599Created by Readiris, Copyright IRIS 2009

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده