ساعت: ۱۰:۱۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ شناسه خبر: 24016

مسوول عقیدتی، سیاسی سپاه شهرستان بافت مطرح کرد: نباید پشت رهبرمان را خالی کنیم، زیرا همان‌طور که در جنگ احد پیروزی در نبرد به شکست تبدیل شد آنهم با اشتباه عده‌ای، در حال حاضر نیز همچنین است، اگر پشت ولایت خالی شود حتی اگر عده‌ای باشند همه جامعه آسیب خواهند خورد.

به گزارش  اقطاع ؛ حجت‌الاسلام علیرضایی مسوول عقیدتی، سیاسی سپاه شهرستان بافت، تاریخ را درس عبرت دانست و ضمن اشاره به واقعه‌ی جنگ احد و عدم ولایت پذیری برخی از ولایت، بیان داشت: یکی از درس‌هایی که ما باید از جنگ احد بگیریم این است که ولایت‌پذیر باشیم و نباید پشت رهبرمان را خالی کنیم، زیرا همان‌طور که در جنگ احد پیروزی در نبرد به شکست تبدیل شد آن‌هم با اشتباه عده‌ای، در حال حاضر نیز همچنین است، اگر پشت ولایت خالی شود حتی اگر عده‌ای باشند همه جامعه آسیب خواهند خورد.

 

 

وی در ادامه ابراز کرد: یکی از افتخاراتی ما این است که، رهبر معظم ما نایب امام زمان(عج) است. مسئولین بدانند که جایگاه رهبر انقلاب اسلامی فقط در حد مرجعیت نیست، ایشان جایگاه نائبیت دارند، لذا بی‌احترامی و توهین به مقام معظم رهبری بی‌احترامی و توهین به امام زمان(عج) است.

 

 

حجت‌الاسلام علیرضایی اشاره‌ای به سخنان حضرت آقا در مورد تجلیل از کار موشکی سپاه داشت و بیان کرد: مقام معظم رهبری«مدظله‌العالی» فرمودند؛ کارتان در شلیک شش موشک به مواضع دائش خیلی عالی بود، تا می‌توانید روی موشک کارکنید، دشمن باید سیلی بخورد، همگی می‌توانید و تا می‌توانید و امکان دارد کار بکنید.

 

 

وی ادامه داد: نکته‌ی حائز اهمیت این است که بعضی افراد کم‌لطفی‌هایی در این اواخر انجام می‌دهند، این‌همه حضرت آقا تأکید می‌کنند و از شهامت‌های سپاه تقدیر و تشکر می‌کنند اما بعضی افراد متأسفانه برای این‌که عظمت این کار زیر سؤال برود ذهن‌ها را مشغول چیزهای پوچ می‌کنند.

 

 

وی افزود: یک روز بحث مشروعیت و مقبولیت را مطرح می‌کنند و یک روز بحث مداحی مداح انقلابی را، ذهن‌ها را می‌برند به سمت و سویی که مردم یادشان برود که گفتند ما سایه شوم جنگ را برداشتیم، مردم یادشان برود که گفتند تحریم‌ها را برمی‌داریم، مردم یادشان برود که گفته بودند برجام چه‌کار می‌کند.

 

 

حجت‌الاسلام علیرضایی در پایان گفت: سپاه پاسدارانی که جانش را گذاشت در این راه و نزدیک ۲ هزار نفر از بهترین سربازان و دلاورانش در سوریه و عراق شهید شدند. قرارگاه خاتم که ۱۸۰ پروژه را فقط در سال ۹۵ در کشور اجرا کرد من‌جمله همین پروژه‌ی فولاد بافت که اگر این‌ها نبودند الآن خیلی از جوانان ما بیکار بودند، مسئولین باید انصاف داشته باشند و واقعیت‌ها را بیان کنند، امروز موصل عراق آزاد با همکاری سپاه آزاد شد، اماباز می گویند ما پول دادیم، می گویند موشکهایی که داعش را نابود کرد از دولت بودند اصلا وزارت دفاع دولت این کار را کرد، شما که میلیاردی از بودجه سپاه کم کردید لااقلاقدام سپاه را به نام خودتان نزنید که کمال بی انصافی است، مردم امروز آگاهند و می دانند.

 

 

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده