ساعت: ۱۴:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ شناسه خبر: 24477

کوه شاه میزبان فعالان زیست محیطی و دوستداران طبیعت از سراسر کشور خواهد بود تا به رسم هر ساله جشن نجات کوه شاه در دامنه‌اش برگزار گردد.

به گزارش “اقطاع“؛ طبیعت موجوداتی را قرین لطف و رحمت خود می سازد که محیط زیست را در وضعیتی بهتر به فرزندان‌شان بسپارند تا بقا یابند.
کوه شاه کوهی که نماد استقامت و بخشندگی است، زخمی به سینه دارد که جز با حضور مردمانش التیام نمی‌یابد، این کوه سخاوتمند میزبان فعالان زیست محیطی و دوستداران طبیعت از سراسر کشور خواهد بود تا به رسم هر ساله جشن نجات کوه شاه در دامنه‌اش برگزار گردد.
بی شک بدون این سرمایه طبیعی آینده اقتصادی شهرستان آرزویی محال است و گردشگری پایدار روستایی در نطفه خفه خواهد شد چرا که کوه شاه اساس هویت محلی ماست و هویت محلی زیربنای توسعه پایدار روستایی میباشد.
در همین راستا، کمیته مردمی نجات کوه شاه از تمامی مردمان شریف شهرستان بافت دعوت به عمل می‌آورد تا با حضور خود، راه بر منفعت طلبی، مصلحت جویی و زیاده‌خواهی ببندند و بار دیگر نشان دهند خیر میهن بر منافع فردی اولویت دارد.

این جشن پنج شنبه ۱۶ شهریور ساعت ۱۹ در روستای تلخه‌چار برگزار میگردد و جمعه ۱۷ شهریور ساعت ۵ صبح صعود به قله کوه شاه توسط کوهنوردان صورت می پذیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده