ساعت: ۱۱:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ شناسه خبر: 25212

امام جمعه بافت در سخنرانی ۹ دی عنوان داشت: حقوق شهروندی یعنی رفع فقر و محرومیت و اشتغال‌زایی زایی جوانان کشور نه حذف یارانه نه بی‌تدبیری در گرانی بنزین که مردم را ذله کرده است.

مراسم راهپیمای سالروز حماسه ۹ دی در شهرستان بافت از چهارراه آموزش‌وپرورش آغاز و در ادامه با اجتماع در چهارراه حضرت صاحب‌الزمان و سخنرانی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهرستان حجت‌الاسلام مهدی زاده و قرائت بیانیه پایان پذیرفت.

حجت‌الاسلام مهدی زاده امام‌جمعه بافت در مراسم ۹ دی  ضمن گرامی داشت این حماسه بیان داشت: حماسه ۹ دی پیروزی ملت ایران بر تهدیدات خصمانه‌ی استکبار جهانی است. حماسه ۹ دی بیعت دوباره‌ی ملت ایران با رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی بود که ثابت کرد ملت ایران علی‌رغم تمام مشکلات اقتصادی به‌هیچ‌وجه دست از آرمان‌های نظام و مقدسات نظام اسلامی بر نخواهد داشت و عقب‌نشینی نخواهد کرد.

خطیب جمعه بافت در ادامه بعد از تبیین فتنه ۸۸ به ۳ فتنه دیگر دشمن اشاره کرد و ابراز داشت: آنچه قابل‌تأمل می‌باشد این است که آمریکا و اسرائیل در رابطه با ایران به این نتیجه رسیده‌اند که اقدام نظامی و امنیتی در ایران کارایی ندارد لذا این گرگ‌ها و کرکس‌های گرسنه و طمع‌کار با حرص و ولع به موریانه‌های دالی چشم دوخته‌اند و برای براندازی نظام به‌جای استفاده از رژیم گذشته، معاندان و ضدانقلاب به سراغ نیروهای خاص در انقلاب می‌روند که نان‌ونمک این انقلاب را خورده و نمکدان شکن شده‌اند.

وی افزود: به دنبال این هستند که یک جریان ارتجاعی در درون انقلاب راه بیاندازند، با رهبری زاویه پیدا کنند و با بی‌تقوایی و تبعیت از هوای نفس دستگاه‌های کشور را تخریب کنند و مسیر نفوذ و فتنه‌ی دشمن را هموار کنند. این افراد خاص مواظب حرکات خود باشند که غرب از حرکت آن‌ها از بست‌نشینی آن‌ها سوءاستفاده نکند وگرنه زیر پای این ملت لگدمال خواهند شد.

وی ادامه داد:فتنه دوم ترویج فرهنگ اعتماد به دشمن و شیطان است این‌که بخواهند دشمن را طرف اعتماد خود قرار دهند.

خطیب جمعه بافت اشاره‌ای به آیه ۲۱۸ آل‌عمران کرد و گفت: متأسفانه علی‌رغم همه‌ی دشمنی‌های استکبار شاهد پهن کردن فرش قرمز زیر پای رئیس‌جمهور فرانسه که به بهانه‌ی رفع مشکلات بانکی در برجام به دنبال متوقف کردن قدرت دفاعی و موشکی ایران هستند همچون وزیر خارجه انگلیس به بهانه‌ی برجام برای آزادی جاسوسان به ایران آمد این فتنه‌ای است که دولت باید مواظب آن باشد.

امام‌جمعه بافت تصریح کرد:فتنه‌ی سوم مسئله‌ی حمله به سفره و اقتصاد ماست، فتنه آن است که به‌جای اقتصاد مقاومتی عده‌ای به دنبال ترویج اقتصاد لیبرالیسم هستند که در مقابل عزت و افتخار ملی به دنبال خفت و خاری و نیازمندی به غرب هستند.

سخنران ۹ دی در پایان اشاره‌ای به حقوق شهروندی کرد و عنوان داشت: حقوق شهروندی یعنی رفع فقر و محرومیت و اشتغال‌زایی زایی جوانان کشور نه حذف یارانه نه بی‌تدبیری در گرانی بنزین که مردم را ذله کرده است.

وی خاطرنشان کرد:حقوق شهروندی یعنی به‌جای خالی کردن جیب مردم جلوی رانت‌خواری و دزدی در کشور را گرفتن که باید از خود اعضای خانواده دولت شروع شود و این فتنه‌ها دفع نمی‌شود مگر با ولایت شناسی و ولایت‌پذیری و دیگری استکبار شناسی و استکبارستیزی، پس باید پشت سر رهبری حرکت کنیم تا راه را گم نکنیم.

 


گرداورنده:توکلی

اننهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده