ساعت: ۰۹:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ شناسه خبر: 25133

جانشین فرماندهی سپاه ثارالله در خصوص اسکان مردم کرمان گفت: سوله های ۹ دی و صالحین ناحیه حضرت رسول ، حضرت امیر ، شهرستان زرند و رابر در اختیار مردم قرار می گیرد.

به گزارش “اقطاع” به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه آرمان ؛ سردار مطهری جانشین فرماندهی سپاه ثارالله  در خصوص اسکان مردم کرماناظهار کرد: سوله های ۹ دی و صالحین ناحیه حضرت رسول ، حضرت امیر ، شهرستان زرند و راور در اختیار مردم قرار می گیرد.

 

وی اظهار داشت : وضعیت گرمایشی این مکانها مناسب  هستند و مشکلی ندارند  جانشین فرماندهی سپاه ثارالله گفت : سوله های ۹ دی به علت وسعتی که دارند مردم می توانند از چادر مسافرتی استفاده کنند و در چادر مستقر شوند .

 

سردار مطهری  با اشاره به اینکه از امشب و تا زمانی که ستاد بحران اعلام کند می توانند از این سوله ها استفاده کنند،  بیان داشت:دربهای مساجد هم به روی مردم عزیز باز است و می توانند از آنها استفاده کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: در استان سوله های ورزشی ۹ دی و صالحین  جنب حوزههای مقاومت قرار دارنند که  در شهر کرمان سوله های ۹ دی در شهرک مطهری ، جنت ، شهرک ولایت و سوله صالحین جنب ناحیه دانشجویی ، خیابان شهید رجایی و … است .

 

 

انتهای پیام/م

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده