ساعت: ۰۹:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲ شناسه خبر: 25177

دادستان بافت با اشاره به خالی از سکنه بودن بسیاری از روستا‌های شهرستان بافت و رابر در زمستان بدلیل سرمای زیاد و عشایری بودن منطقه، گفت:پاسگاه‌های انتظامی باتعامل با پایگاه‌های مقاومت بسیج و مشارکت‌های مردمی نسبت به برقراری امنیت و پیشگیری از وقوع سرقت در منطقه اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری “اقطاع“؛ خدابخش روح الامینی دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت در نشست تعاملی با فرمانده انتظامی، ریاست زندان و مدیران دفاتر اجرای احکام کیفری و حقوقی گفت: برخورد قاطع و اجرای سریع احکام منطبق با موازین قانونی به عنوان یکی از محور‌های پیشگیری‌های حقوقی-قضایی امری مهم و در خور توجه می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از روستا‌های شهرستان بافت و رابر در زمستان بدلیل سرمای زیاد و عشایری بودن منطقه خالی از سکنه می‌باشند، گفت:ضرروت داردپاسگاه‌های انتظامی باتعامل با پایگاه‌های مقاومت بسیج و مشارکت‌های مردمی نسبت به برقراری امنیت و پیشگیری از وقوع سرقت در منطقه اقدامات لازم را انجام دهند.

این مقام قضائی به گشت‌های شبانه سیار نیروی انتظامی اشاره کرد و بیان داشت:بایستی شعب اجرای احکام دادگستری، نیروی انتظامی، اداره زندان و سایر دستگاه‌های مرتبط بیش از پیش در جهت شناسائی و دستگیریمحکومان متواری تلاش نمایند.

روح الامینی با بیان اینکه لیست افراد تحت تعقیب هر ماه به ضابطین ارسال می‌گردد، عنوان کرد:در راستای حفظ حقوق شهروندی اقدامات کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها به صورت مستمر مورد نظارت قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده