ساعت: ۱۳:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ شناسه خبر: 24579

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: یکی از اولویت های ما در استان کرمان فرهنگی است چون ریشه همه مشکلات ما فرهنگی است و ما با رسانه ها بیشترین تعامل را دراین زمینه خواهیم داشت.

به گزارش“اقطاع”به نقل از  شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان،سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان صبح امروز در نشست خبری هفته دفاع مقدس با اصحاب رسانه گفت: رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و به اصحاب رسانه به عنوان خواص جامعه نگاه می کنیم چرا که خواص افرادی هستند که در جامعه تاثیر گذار هستند لذا هر چه قوی تر و مستدل تر کار انجام دهید اثر گذاری رسانه بیشتر خواهد بود.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: نگاه ما به رسانه ها تقسیم بندی موجود در جامعه از جمله راست و چپ و… نیست بلکه آن چیزی که در تقسیم بندی جریانات انقلاب قائلیم همان فرمایش مقام معظم رهبری است.

 

ابوحمزه در ادامه عنوان کرد: طبق فرمایش رهبری ما فقط سه جریان انقلابی، غیر انقلابی و محافظه کار و ضد انقلاب است و نگاه بسیج و سپاه در سطح استان برگرفته از این تقسیم بندی است.

 

وی تاکید کرد:  باید تلاش کرد جریان غیر انقلابی را به انقلابی تبدیل کنیم و مقام معظم رهبری نیز تاکید دارند که باید انقلابی ماند، انقلابی فکر کرد و انقلابی عمل کرد.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد:نگاه سپاه ثارالله به دستگاه های اجرایی استان در چهار گام تعریف شده است که اولین مورد آن تعاون و همکاری  است.

 

ضرورت بیان انتقاد سازنده در تعامل بین سپاه و دستگاه های اجرایی استان

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان انتقاد سازنده را دومین گام این نهاد در برخورد با دستگاه های اجرایی مطرح کرد و افزود: رسانه ها نیز باید نسبت به سپاه و بسیج به همین صورت کار کنند و ما هم نقاط ضعف و قوت دستگاه ها را بیان می کنیم و برای رفع آن ها تلاش می کنیم و امیدواریم که نگاه آن ها هم به سپاه همین نگاه باشد.
ابوحمزه تاکید کرد: مطالبه گری یکی دیگر از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد و هر کسی در هر جایگاهی باید نسبت به مسئولیت خود پاسخگو باشد و مردم باید مطالبه گری و مسئولین نیز پاسخگو باشند.

 

جازه عبور از خطوط قرمز نظام را،در استان به هیچ کس نمی دهیم

 

وی تصریح کرد: در استان کرمان اجازه نمی دهیم کسی از خطوط قرمز نظام عبور کند و هر کس باید نگاهش در چارچوب قوانین و مقررات باشد و اگر کسی قصد زیر سوال بردن نظام و انقلاب را داشته باشد سپاه با تمام توان جلوی او می ایستد.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در ادامه عنوان کرد: استان کرمان ظرفیت های بسیار بالایی دارد و این ظرفیت را دارد که در بسیاری از شاخص ها در رتبه اول تا سوم قرار گیرد و آنچه که ما دنبال می کنیم این است که در سطح کشور ظرفیت ها از بالقوه به بالفعل در دیدگاه مردم و مسئولین قرار دهیم.

 

بیشترین همکاری با رسانه ها در حوزه مسائل فرهنگی خواهد بود

 

ابوحمزه بیان کرد: یکی از اولویت های ما در استان کرمان فرهنگی است چون ریشه همه مشکلات ما فرهنگی است و ما با رسانه ها بیشترین تعامل را دراین زمینه خواهیم داشت.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان  عنوان کرد:مشکل ما در کشور کمبود امکانات و نبود بودجه و… نیست بلکه مشکل مدیریت جهادی است که یک مدیر  باید ۶ ویژگی آن را که کار، تلاش، علم، محاسبه با خدا، تدبیر و درایت را داشته باشد.

 

مسئولین برای انجام کار جهادی تلاش کنند

 

ابوحمزه افزود:هر کدام از مسئولین استان کرمان که می خواهند در کارشان موفق باشند باید تلاش کنند جهادی کار کنند چرا که با مدیریت اداری کاری پیش نمی رود.

 

 

وی در ادامه با تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: ۳۱ شهریور ماه که با عنوان معنویت، اقتدار نیروهای مسلح و وحدت ملی نامگذاری شده است برنامه رژه نیروهای مسلح را داریم.

 

 

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده