ساعت: ۱۰:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ شناسه خبر: 25410

سردار ابوحمزه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن بافت گفت:همه مسولین نظام اسلامی باید پاسخگو باش وهمه مردم مطالبه گر باشند، مردم باید از مسولان مطالبه گری داشته باشند و مسولین باید پاسخگو مردم باشند نظام اسلامی اینگونه است.

به گزارش”اقطاع”؛سردارابوحمزه فرمانده سپاه استان در اجتماع مردم شهرستان بافت در روز ٢٢بهمن ضمن اشاره به بازخوانی شخصیت امام راحل بیان داشت: انقلاب اسلامی سه ضلع دارد اسلام ،امامت و ولایت وامت، نقطه اتصال اسلام به امت ولایت است، بیشترین حملات از دشمن به سمت ولایت فقیه هست، انها میگویند اگر بخواهیم انقلاب اسلامی را از ریشه کن کنیم باید ستون ولایت فقیه را بزنیم.

وی در خصوص جایگاه و ویژگی امام راحل اظهار داشت:هیچ فرقی بین امام و مقام معظم رهبری نیست، ویژگی های امام در خانواده اصیل و مومن و شهادن طلب زندگی کرد، اسلام را از دوران نوجوانی شناخت، از نوجوان تهذیب نفس داشت، کادرسازی برای انقلاب کرد و شخصیت های زیادی پرورش داد ازجمله مقام معظم رهبری را تعلیم داند و همان راه و استقامت امام در رهبری دیده میشود.

سردار ابوحمزه امام را مرد عمل دانست و افزود: بعضی افراد می گویند امام برای انقلاب تئوری نداشت، اشتباه می گویند، امام در سال ۱۳۴۷-۴۸ در دروس ولایت فقیه و حکومت اسلامی در نجف تئوری نظام اسلامی برای روحانیت تدریس کرد ۱۰ سال قبل از اینکه  انقلاب اسلامی  شکل گیرد، قبل از اینکه چیزی را از دیگران بخواهد خودش عمل می کرد، همه مدیران بایداینگونه باشند و هرچه را که خود می گویند عمل کنند. امام راحل مواضع خود را سریع و قاطع از سال ۴۱ مشخص کرد و گفت باید رژیم پهلوی  و دیکتاتور برود، مقابله با استکبار شرق با محوریت شوروی  و محوریت غرب، آمریکای جنایتکار و محوریت سوم  مقابله با رژیم منحوس صهیونیستی و کودک کش تا زمانی که از دنیا رفت یک قدم از مواضع خود عقب نشینی نکرد.

وی بیان کرد: اصول در نظام اسلامی تغییر نخواهد کرد، هیچ کس نمی تواند در اصول جمهوری اسلامی تغییر ایجاد کند، وحدت و انسجام در همه اقشار جامعه وجود دارد، کسانی که نظام اسلامی را قبول دارند، قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول دارند و باکسانی که این اصول را قبول ندارند وحدت نداریم، باکسانی که اصول ما را قبول ندارند چگونه وحدت کنیم؟
تشکیل نظام اسلامی و جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم نه زیاد یک اصل است.

فرمانده سپاه ثارلله افزود:امام هیچ عنوان اهل تعارف و محافظه کاری با هیچ کس نبود، وقتی منتظری مسیر را منحرف کرد و به سمت دیگری رفت علارغم همه تذکرات نپذیرفت، او را از قائم مقام رهبری خلع کرد.

وی افزود:جنایت مهدی هاشمی معلوم شد سریعا اعلام کرد که باید طبق قانون برخورد شود، مدیران باید این کارها را بشناسند و عمل کنند، برای ولایت بعضی می گویند اختیارات ولایت فقیه زیاد است  که نظری مخالف امام دارند، هیچ تفاوتی ولایت فقیه در زمان امام با هم اکنون ندارد، بعضی مقایسه نکنند جایگاه رهبری را با رییس جمهور،  برخی دم از امام می زنند ولی جلوی مقام معظم رهبری می ایستند و حرف های رهبری را گوش نمی دهند، بدانید و بدانند که اینها خائن به اسلام و نظام هستند.

سردار ابوحمزه ابراز کرد:امام باایستادگی در مقابل استکبار، یک قدم عقب نشنی نکرد، شخصیت امام ۲۰۰ سال ۵۰۰ سال دیگر شناخته خواهد شد، ما به دنبال آزاد سازی کل بشریت هستیم،این هدف انقلاب اسلامی است،
نظام اسلامی یاری این ایران است و انقلاب اسلامی برای کل بشریت است،مقابله با فقر و فساد ، تبیض و بی عدالتی وظیفه مسوولین است.

وی در خصوص مدیریت جعادی گفت:مسولان بامدیریت جهادی و انقلابی خادم مردم باشند، همه مسولان نوکر و خادم مردم هستیم و خادم بودن مسولین با مدیریت جهادی است، شش ویژگی کار جهادی عبارتند ازکار ،تلاش ، محاسبه با خدا ،علم، تدبیر و درایت که اینها معیار ارزیابی مسولین هستند و بایددید  از این معیار ها چقدر دارند؟

ابوحمزه در خصوص مطالبه گری مردم و مسوولین اذعان نمود:همه مسولین نظام اسلامی باید پاسخگو باش وهمه مردم مطالبه گر باشند، مردم باید از مسولان مطالبه گری داشته باشند و مسولین باید پاسخگو مردم باشند نظام اسلامی اینگونه است، هرکس فاسد می شود، قوه قضاییه باید با شدت برخورد کند  هر کسی و از هرگروه و جناحی میخواهد باشد،نتیجه حکم را برای افراد مشخص شده را بگویند، نظام اسلامی جای بده و بستان نیست.

این فرمانده سپاه در خصوص اقتصاد مقاومتی ابراز داشت:باید اقتصاد مقاومتی عملی شود، در همه کار هار باید خروجی  کار عدالت باشد و تلاش شود، صادرات به شکل گسترده انجام شود، جلوی واردات بی رویه گرفته شود، جلوی قاچاق کالا گرفته شود، حمایت از تولید کننده شود، هر فعالیت اقتصادی باید برگردد به مردم و سفره مردم پر شود، اگر اقتصاد مقاومتی اجرا شود خود کفایی داریم.

 

انتهای پیام/م

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده