ساعت: ۱۱:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ شناسه خبر: 25261

رییس ادره راهداری شهرستان بافت بیان کرد:سه اکیپ راهداری در محور گدار هوشان، جاده بافت_سیرجان و محور بیدان و گدار کفنوئیه در جاده بافت_کرمان از شب گذشته در حال نمک پاشی توسط دو ماشین نمک پاش و برف روبی است و تمامی مسیرها باز است.

رضا کریمی، رییس ادراه راهداری و حمل و نقل شهرستان بافت در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “اقطاع“بافت؛ بابیان این مطلب که تمامی راههای ارتباطی شهرستان بافت باز است، به خبرنگار ما گفت: با تلاش همکاران راهداری به صورت شبانه روزی تمامی راههای شهرستان باز است و مردم می توانند با خیال راحت عبور و مرور کنند.

وی ابراز داشت: سه اکیپ راهداری در محور گدار هوشان، جاده بافت_سیرجان و محور بیدان و گدار کفنوئیه در جاده بافت_کرمان از شب گذشته در حال نمک پاشی توسط دو ماشین نمک پاش و برف روبی است.

کریمی در توصیه ای به رانندگانی که قصد سفر در محورهای جاده ای شهرستان را دارند، بیان نمود: رانندگان گرامی لازم است کلیه موارد برای سفری ایمن؛ از جمله غذای گرم و لوازم جانبی همچون زنجیر چرخ و سوخت کافی، پتو و وسایل گرم کننده به همراه داشته باشند، هرچند که این موارد جهت احتیاط است و نگرانی از بابت بسته بودن راه نیست.

گزارش از توکلی

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده