ساعت: ۱۲:۰۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ شناسه خبر: 25230

مسوولین شهرستان بافت در خصوص اتفاقات هنجارشکنانه مخلین امنیت در کشور و جدابودن حساب اغتشاشگران از ملت در مصاحبه هایی جداگانه تلاش مسوولین برای حل مشکلات اقتصادی ملت را خواستار شدند.

به گزارش”اقطاع“؛  مسوولین شهرستان بافت در خصوص اتفاقات هنجارشکنانه مخلین امنیت در کشور و جدابودن حساب اغتشاشگران از ملت در مصاحبه هایی جداگانه تلاش مسوولین برای حل مشکلات اقتصادی ملت را خواستار شدند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدیزاده امام جمعه شهرستان بافت با اشاره به شتوانه مردمی نظام بیان نمود: انالله و انا الیه راجعون، در آستانه هشتمین سال از حماسه خلق ۹دی که تیری برچشمان و قلب کوردلان و بدخواهان نظام اسلامی و فتنه گران بود، متاسفانه عده ای هنجارشکن و فتنه اندوز به همراهی و مدیریت استکبار جهانی و آل سعود با ابزار فضای مجازی مسموم این حماسه ۹ دی را به کام همگان تلخ کرد و کشور را دچار آشوب و اضطراب قرار داد.

وی مشکلات اقتصادی را باعث گله مندی مردم دانست و ابراز دانست: گرچه ملت از همه این حوادث اعلام انزجار دارند اما متاسفانه عده ای به بهانه ی مشکلات اقتصادی به دنبال براندازی نظام از درون هستند ولی بدانند این ملت علی رغم این مشکلات اقتصادی، رکود و بیکاری به هیچ وجه دست از ولایت برنداشته و پای ارزشهای نظام و مقدسات اسلام تا آخر ایستادند و عقب نشینی نخواهند کرد.

امام جمعه بافت در اخطار به فریب خورندگان و اغتشاشگران افزود: فریب خورندگان این اغتشاشات نیز از ۹ دی ۸۸ درس عبرت بگیرند و اگر متنبه نشده به جسارت خود ادامه دهند بالیقین با قهر ملت روبرو شده و گردن آنها خواهد شکست.

وی در توصیه به دولتمردان گفت: دولتمردان باید چند مورد را مد نظر قرار دهند، اول اینکه؛ برای رفع مشکلات اقتصادی کوشش ویژه داشته و به اقتصاد مقاومتی تبیین شده توسط امام خامنه ای (حفظ الله) عنایت داشته باشند، دوم اینکه؛ نسبت به حذف و فیلترینک فضای مجازی مسموم که در اختیار بیگانگان بوده و سوء استفاده میکنند را اهتمام دهند و چرا که یکی ار علل این آسیب بی توجهی به فیلترینگ برای فضای مجازی بود که متاسفانه برخی مسوولین قائل به ان نبودند.

وی درپایان فضای کشور را آزاد دانست و بیان کرد: این جمله که برخی بدنبال فضای باز هستند غلط است چرا که هیچ کشوری به اندازه کشور ما فضای آزاد نقد، آزادی بیان و گفتار ندارد و لذا آنها بدنبال فضای باز نیستند بلکه بدنبال ناامن کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

حمزه جواران فرماندار شهرستان بافت نیز در خصوص تلاش مسوولین جهت رفع مشکلات مردم ابراز داشت: نظام پشتوانه مردمی دارد، مسوولین باید همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مشکلات مردم را پیگیری و برطرف نمایند، در عین حال تلاش خود را مضاعف کنند، حل مسئله معیشتی مردم را اولویت قرار دهند، در مجموعه تعالیم اسلامب بعد از تقرب به خدا، به مسئله خدمت به مردم اشاره شده است و در دین اسلام خدمت به مردم از جایگاه والایی برخوردار است.

وی افزود: اگر کسی تخریب اموال جامعه را انجام میدهد قطعا باید در برابر قانون پاسخگو باشد، سوءاستفاده های که بعضا ناآگاهانه انجام میشود اینها باید قطعا منتظر مجازات قانون باشند، اینها ناشیانه است و ضمنا خواسته به حق مردم در برطرف کردن  مشکلات معیشتی باید اولویت قرار گیرد، الحمدالله در شهرستان بافت مردم متدین، مومن و نجیب شهرستان همیشه همراه و همیار نظام و دولت هستند و این جای بسی قدردانی دارد.

همچنین امیرقلی پژمان رییس شورای شهر شهرستان بافت با بیان اینکه مردم همیشه با موقعیت شناسی در تمام صحنه ها حضور داشتند و تمام خطرات را خنثی کردند، گفت: مردم فهیم ایران اسلامی رد ردوران انقلاب، جنگ و پس از ان در تمام صحنه ها بموقع حضور دارند و تمام دشمنهای داخلی و خارجی را دفع و خنثی نموده اند، از جان،مال و آبروی خودشان مایع گذاشته تا انقلاب اسلامی در جهان اقتدار خود را حفظ نماید.

وی اشاره به این نکته که مطالبه گری حق مردم است افزود: باید این مطالبه گری در راستای قانون باشد و باید مردم همچون گذشته هوشیار باشند تا اینکه سوء استفاده کنندگان اغتشاشگر و منافقین فرصت طلب از مطالبه گری مردم سوءاستفاده ننمایند و خسارت جانی،مالی و آبرویی بر ملت ،دولت و نظام وارد نگردد، چرا که کسانی که دست به تخریب اموال عمومی مردم،آتش زدن پرچم کشور و عکس شهداء مینمایند از مردم نیستند و حساب مردم از انها جداست.

پژمان، وحدت و تلاش مسوولین را بهترین راه حل برای فائق آمدن بر مشکلات دانست و اظهار داشت: درست است که مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد و مردم از این وضع گله مندند، اما با وحدت،همدلی و تلاش مسوولان میتوان بر مشکلات فائق آمد و اگر اعتراضی هست بهتر است در راستای قانون باشد و مردم نباید به عده ای سوء استفاده کننده و منافقین اجازه هتک حرمت به ولایت و ارکان نظام را دهند.

رییس شورای اسلامی شهر بافت در پایان ضمن محکوم کردن مداخله کشورهای بیگانه در امور داخلی کشور، بر حل مشکلات مردم توسط مسوولین تاکید کرد و بیان داشت: از مسوولین میخواهیم آنطور که شان مردم بزرگوار ایران اسلامی است پاسخگوی بوده و مشکلات مردم را حل نمایند و مداخله کشورهای بیگانه را در امور داخلی کشور محکوم مینماییم و بر همدلی بین آحاد ملت تاکید داریم.

سرهنگ اکبر کردی فرمانده سپاه شهرستان بافت نیز ضمن اشاره به اینکه مردم از وضعیت اقتصادی گله مندند، گفت: نظام اسلامی کشور مردم نهاد است و حضور مردم همیشه در صحنه مردم برای دفاع از ارزشهای انقلاب کشور را مصون نگه داشته است، مردم از وضعیت اقتصادی و معیشتی گله مندند و منافقان و سوءاسفاده کنندگان از این وضعیت سوءاستفاده کردند و با اغتشاش، تخریب اموال عمومی،ت توهین به اصل نظام و ولایت اعتراض مردم را تلخ کردند و مردم فهیم ما راه خودشان را این عده جدانمودند تا هدف انها را پوچ کرده و باز با این کار مهمشان درس بزرگی به دشمنان قسم خورده انقلاب بدهند که مردم ایران اسلامی همیشه هوشیارو در صحنه هستند.

کردی، تلاش مسوولین برای حل مشکلات مردم را کلید حل دانست و ابراز داشت: مسوولین به ویژه دولت و مجلس با قرار دادن حل مشکلات معیشتی و اقتصادی در اولویت کارها میتوانند مرحمی بر مشکلات قرار دهند تا دشمنان و منافقین از وضعیت اقتصادی مردم سوءاستفاده نکرده و دست به اغتشاش و تخریب اموال مردم نزنند، ملت ایران اسلامی باتشخیص به موقع خطرات همیشه دشمنان را ناکام گذاشته و فتنه گران بدانند ملت هیچ گاه دست از ولایت و نظام نمیکشند و اگر مشکلی است در داخل حل میشود و هیچ کشوری حق دخالت در امور کشور ما را ندارد یعنی مردم اجازه چنین گستاخی را نمیدهند.

وی حساب مردم را از اغتشاشگران جداخواند ودر این باره گفت: اگر اعتراضات در راستای قانون باشد کشور دچار مشکل نمیشود، امروز مشکلات اقتصادی باعث رنجش مردم شده که حل ان باید هرچه سریعتر انجام شود و اغتشاشگران بدانند دوباره صدای ملت در حامیت از نظام اسلامی صدای انها را خفه کرد و قطعا نظام با برخورد قاطع خود با آنها اجازه اغتشاشگری و تخریب اموال عمومی را به سوءاستفاده کنندگان و منافقین نمیدهد و این خواست مردم است.

 

گرداورنده:توکلی

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده