ساعت: ۱۱:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ شناسه خبر: 25573

امام جمعه بافت بیان کرد: امسال همه بالاخص مسئولان که مخاطب اول فرمایشات رهبری هستند برای حمایت از کالای ایرانی دروازه های کشور را بر روی واردات بی رویه کالا های خارجی ببندند و مردم نیز به کالای خارجی یک نه بزرگ بگویند و به عنوان یک غیرت ملی بر اجناس ایرانی نگاه کنند.

به گزارش “اقطاع“؛ حجت الاسلام المسلمین مهدی زاده، امام جمعه شهرستان بافت در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن بیان تقوای الهی۲۵ رجب روز شهادت امام موسی کاظم(ع) تسلیت گفت و به بیان شعار سال پرداخت: هر ساله رهبر معظم انقلاب برای تبیین شعار سال در روز اول فروردین در جوار ملکوتی حضرت امام رضا(ع) فرمایشاتی دارند که برای همه¬ مسئولان نظام و آحاد ملت راهبردی عظیم و گران سنگ است. امام خامنه ای در فرمایشات امسال نیز به کارنامه ۴۰ ساله¬ی انقلاب پرداختند، این که انقلاب اسلامی با گذشت ۴۰ ساله از قدمت آن، اما اصول آن تغییر نکرده است، که هیچ انقلابی را در دنیا نمی¬توان مثال زد که بعد از گذشت چند سال از عمر آن پایه های زیر بنای آن سالم بماند و از بین نرود اما انقلاب اسلامی پابرجاست که این نشان دهنده حقانیت انقلاب اسلامی است.
در ادامه خطیب جمعه بافت بیان داشت: البته این پای برجای بودن انقلاب مرهون مدیریت فرماندهی کل قوا هستیم که علی الرغم هجمه ها، تهدید ها و تحریم ها کشتی انقلاب را به ساحل نجات هدایت میکند.
امام جمعه بافت به سالروز قطع رابطه¬ی ایران با آمریکا اشاره کرد و گفت: به محض قطع رابطه ی ایران با آمریکا امام(ره) یک جمله راهبردی را بیان فرمودند که برای همه ی نسل ها ماهیت آمریکا و نتیجه ی ارتباط با آمریکا به خودمان تبیین میکند. امام فرمود:(ما رابطه با آمریکا را میخواهیم چه کار کنیم؟ رابطه آمریکا با ما رابطه گرگ با میش است.) امام با فرمایش خود ثابت کرد که آمریکا برای همیشه گرگ است وهر وقت به سراغ ما می¬آید برای دریدن و پاره کردن به سراغ ما می¬آید.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مهدی زاده افزود: آمریکا برای ضربه زدن به نظام ما چند سالی است که به سفره ها و اقتصاد ما حمله ور شده است. اینجاست که یکی از حکمت های بیان شعار سال توسط رهبر انقلاب اسلامی روشن می شود که غریب ۱۰ سال است مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) شعار سال را حول محور اقتصاد مقاومتی و تولید ملی قرار می دهد،امسال نیز حمایت ازکالای ایرانی مشخص کردند وفرمودند مخاطب تنها مسئولان نیستندهمه مردم هم هستند به همه دستور دادند که به شعار سال عمل کنند.
در پایان حجت الاسلام و المسلمین مهدی زاده بیان داشت:علت عمده مشکلات اقتصادی را بی توجهی وجدی نگرفتن مسئولان به توصیه رهبری دانست و گفت هر کجا مشکلات اقتصادی و معیشت مردم به چالش کشیده شد به خاطر این بود که فرمایشات رهبری را جدی نگرفتیم و به عنوان یک فرمان عمل نکردیم و حال انتظار می رود امسال همه بالاخص مسئولان که مخاطب اول فرمایشات رهبری هستند برای حمایت از کالای ایرانی دروازه های کشور را بر روی واردات بی رویه کالا های خارجی ببندند و با سودا گران قاچاق کالا برخوردی قاطع داشته باشند و مردم نیز به کالای خارجی یک نه بزرگ بگویند و به عنوان یک غیرت ملی بر اجناس ایرانی نگاه کنند.

گزارش از توکلی

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده