ساعت: ۱۳:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۸ شناسه خبر: 25538

حجت الاسلام والمسلمین نیکویی گفت: مردم امروز نگاهشان نسبت به نظام عوض شده است؛ اگرچه برخی از رسانه ها قصد ضربه زدن دولت را دارند اما باید بدانیم دولت بدنه نظام است؛ برخی سیاه نمایی ها موجب ضربه زدن به نظام می شود.

به گزارش“اقطاع“به نقل از  پایگاه خبری ناب نیوز حجت الاسلام والمسلمین ذکریا نیکویی، معاون بسیج رسانه کشور در جمع خبرنگاران تور رسانه ای بسیج رسانه استان کرمان از شهرستان قلعه گنج و رودبار جنوب گفت: فعالیت های انجام شده در این مناطق حرکت خوبی است که استاندار کرمان آغاز کرده و معین های اقتصادی را جذب کرده است.

 

وی با بیان اینکه معضلات زیادی وجود داشت اما این حرکت اقتصاد مقاومتی در کرمان ایجاد شده و ثمره آن را دیدیم، تصریح کرد: مردم امروز نگاهشان نسبت به نظام عوض شده است؛ اگرچه برخی از رسانه ها قصد ضربه زدن دولت را دارند اما باید بدانیم دولت بدنه نظام است؛ برخی سیاه نمایی ها موجب ضربه زدن به نظام می شود.

معاون بسیج رسانه کشور خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب روستاها امکانات نداشتند؛ اگر حرکت خوبی شروع شده خوب است که دیده شود؛ این یک مسئله نامطلوب است که وقتی پلی به منظور بهره برداری مردم افتتاح می شود، یک رسانه تیتر از آن به افتضاح یاد کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده