ساعت: ۱۰:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ شناسه خبر: 25139

امام جمعه بافت بیان کرد: اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در بحث فرهنگی ستودنی است، دفن یک شهید گمنام در این دانشگاه نشان می دهد که نگاه دانشگاه آزاد اسلامی دراین واحد دانشگاهی و سراسر کشور نگاهی برخاسته از معنویت و فرهنگ در کنار علم آموزی است.

به گزارش پایگاه خبری “اقطاع“؛ حجت‌‌الاسلام علی مهدی زاده در مراسم نماز وحدت ادارات شهرستان بافت که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد به افتخارات دانشگاه در زمینه برپایی نمازجماعت اشاره کرد و گفت: کسب رتبه برتر اقامه نماز جماعت برای ششمین سال متوالی توسط دانشگاه آزاد اسلامی در میان سازمان و نهادهای کشوری مایه افتخار است و دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه گوی سبقت را از سایر مجامع علمی و خرد نیز ربوده است.

امام جمعه بافت اظهار کرد: علم وخرد عاقبت ناپذیرند و کسی نمی تواند مدعی شود علم و علم آموزی به پایان می رسد، در دین مقدس اسلام بحث زگهواره تا گور دانش بجوی مطرح است.

وی به موفقیت های علمی جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در بحث علم و دانش موفقیتهای خوبی بدست آمده است و در برخی رشته ها در منطقه و حتی جهان سرآمد هستیم. رهبر معظم انقلاب بیشترین جلسات را که ساعت ها به طول می کشد،به جلسات با دانشجویان و مجامع علمی اختصاص می دهند و این نگاه عمیق نظام مقدس جمهوری اسلامی به مقوله علم را می رساند.

مهدی زاده ادامه داد: الحمدلله در بحث علمی روز بروز شکوفاتر می شویم ولی باید مواظب بود جوانان نخبه و اندیشمندانمان جذب سراب های خارج از ماورای جغرافیایی ایران نشوند.

امام جمعه بافت با بیان اینکه باید شکرگزار باشیم که امروز سکان دانشگاه آزاد اسلامی در دست دکتر ولایتی است افزود: دکتر ولایتی یک نیروی علمی و ارزشی است که ایشان و همکارانشان در این دانشگاه تجربه خوبی را در مسیر دانشگاه آزاد اسلامی تزریق می کنند که ستودنی است.

وی با قدردانی از اقدامات فرهنگی صورت گرفته در واحد بافت خاطرنشان کرد: اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در بحث فرهنگی ستودنی است، دفن یک شهید گمنام در این دانشگاه نشان می دهد که نگاه دانشگاه آزاد اسلامی دراین واحد دانشگاهی و سراسر کشور نگاهی برخاسته از معنویت و فرهنگ در کنار علم آموزی است.

وی برگزاری کرسی های تلاوت قاریان مطرح در دانشگاه آزاد اسلامی را نشان از کار پویای فرهنگی در کنار علم دانست.

دکتر ابراهیم خراسانی پاریزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت در ابتدای این مراسم به ارائه گزارشی از فعالیت های علمی پژوهشی و فرهنگی این دانشگاه پرداخت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده