ساعت: ۱۱:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ شناسه خبر: 25562

رییس پلیس راهور شهرستان بافت خبر داد: در حوزه درون شهری بافت در ۱۱ماهه ابتدایی سال ۹۶ تعداد ۳فوتی بر اثر تصادفات و تعداد ۹۸ نفر مجروح داشته ایم که خوشبختانه نسبت به مدت مشابه سال قبل در وقوع تصادفات فوتی ۲۵% و تصادفات منجر به جرح ۵۴% کاهش محسوسی داشته ایم.

محمدعلی ملایی، رییس پلیس راهور شهرستان بافت در گفتگوی اختصاصی با “اقطاع“؛ بااشاره به کاهش محسوس تصادفات درون شهری امسال بیان نمود: در حوزه درون شهری در ۱۱ماهه ابتدایی سال ۹۶ تعداد ۳فوتی بر اثر تصادفات و تعداد ۹۸ نفر مجروح داشته ایم که خوشبختانه نسبت به مدت مشابه سال قبل در وقوع تصادفات فوتی ۲۵% و تصادفات منجر به جرح ۵۴% کاهش داشته ایم.

وی در خصوص کاهش محسوس تصادفات در حوزه درون شهری شهرستان بافت ابراز داشت:رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از طرف رانندگان، حضور چشمگیر پلیس در معابر درون شهری، کنترل تخلفات و برخورد با رانندگان دارای تخلفات حادثه ساز از دلایل اصلی کاهش تصادفات در شهر بافت می باشد.

این مسوول راهور شهرستان در ادامه افزود: کارمندان ادارات، همیاران پلیس، رانندگان موتور سیکلتهای توقیفی و متقاضیان دریافت گواهینامه رانندگی در دستور کار پلیس راهور شهرستان قرار گرفتند و در کاهش تصادفات نیز موثر بوده است.

سرگرد ملایی در پایان ضمن درخواست از رانندگان جهت کمک به پلیس راهور در روان سازی ترافیک آخر سال تقاضا نمود: با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال و افزایش حجم ترافیک در معابر خصوصا مراکز خرید و شروع تعطیلات نوروزی نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهور اقدام نموده و از ایجاد سد معبر، توقف دوبله و توقف در محلهای توقف ممنوع که باعث ایجاد ترافیک میشود خودداری نمایند،رانندگان عزیز جهت روانسازی ترافیک با ماموران پلیس راهور همکاری کنند و کمک حال آنها باشند.

گزارش از:توکلی

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده