ساعت: ۱۰:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ شناسه خبر: 25569

فرماندهی انتظامی شهرستان بافت از کشف ۱۱۸ کیلو و ۲ گرم مواد مخدر در یک دستگاه خودرو یدک کش و دستگیری یک متهم در جاده مواصلاتی بافت_رابر خبر داد.

سرگرد حمید ناصری فرماندهی انتظامی شهرستان بافت در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری “اقطاع“؛ از کشف ۱۱۸ کیلوو ۲گرم مواد از یک دستگاه خودروی یدک کش در محور بافت_رابر خبر داد و در تشریح این خبر گفت: ماموران باگشت زنی نامحسوس با خودروهای پوششی در مسیر جاده بافت_رابر به یک دستگاه خودروی یدک کش مشکوک و خودرو مذکور را جهت بررسی بیشتر به مقر یگان امداد منتقل میکنند.

وی افزود: مامورین با هماهنگی با مقام قضایی از خودرو بازدید و پس از بازرسی موفق به کشف مقدار ۲۵ کیلو و ۷۴۰ گرم تریاک و ۹۲ کیلو و ۴۶۰ گرم حشیش که به طرز ماهرانه ای در کف اتاق خودرو جاساز شده بود، شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان بافت در ادامه ابراز داشت: در این عملیات در مجموع ۱۱۸ کیلو و ۲ گرم مواد مخدر کشف، یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم دستگیر و در این راستا پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی گردید.

وی در پایان ابراز داشت: نیروی انتظامی با بهره گیری از تمام امکانات و تلاش شبانه روزی کارکنان خود می کوشد تا با قاچاقچیان مواد مخدر برخورد نماید تا جوانان کشور عزیزمان که آینده سازان مملکت هستند از گزند هرگونه آسیب در امان باشند و مردم شریف شهرستان نیز در صورت شناخت و مشکوک شدن به موارد خاص این چنینی مراتب را به پلیس شهرستان در اولین فرصت اطلاع دهند تا پلیس در اولین فرصت اقدام نماید.

گزارش از توکلی

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده