ساعت: ۱۳:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ شناسه خبر: 24544

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت از کشف ۲۸ بسته مواد مخدر از نوع تریاک به وزن ۲۸۷ کیلوگرم از داخل یک دستگاه خودروی پژو خبر داد.

به گزارش “اقطاع” به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، خدابخش روح‌الامینی در تشریح این خبر اظهار داشت: طی یکسری اقدامات پلیسی از سوی مأمورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافت مشخص شد که قاچاقچیان قصد انتقال یک محموله مواد مخدر از پهنای جغرافیایی استان کرمان را دارند.

وی با بیان اینکه با دستور مقام قضایی، پلیس اقدام به ایجاد تور ایست و بازرسی نامحسوس در محور جاده فرعی اسفندقه به سمت بافت می‌کند افزود: در نهایت طی یک تعقیب و گریز، خودروی حامل مواد مخدر متوقف توسط پلیس متوقف می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت با اشاره به اینکه قاچاقچیان به طرز ماهرانه‌ای اقدام به جاسازی مواد مخدر کرده بودند، گفت: پس از بازرسی خودرو ۲۸ کیسه مواد مخدر تریاک به وزن ۲۸۷ کیلوگرم کشف شد.

این مقام قضایی در ادامه با اعلام اینکه قاچاقچیان قصد انتقال محموله از شهرستان‌های جنوبی به مرکز کشور را داشتند عنوان کرد: پرونده جهت تحقیقات تکمیلی برای شناسایی و دستگیری عوامل به شعبه بازپرسی ارجاع شده است.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده