ساعت: ۰۸:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲ شناسه خبر: 24821

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت از کشف ۷۴۷ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک طی چند روز گذشته در محور شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری “اقطاع“؛ خدابخش روح الامینی، دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت از کشف ۷۴۷ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک طی چند روز گذشته در محور شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه خبر داد.

روح الامینی اظهار داشت: پس از انجام یکسری اقدامات پلیسی و ایجاد تور‌های ایست و بازرسی در محور‌های مواصلاتی طی چهار عملیات جدا گانه میزان هفتصد و چهل و هفت کیلو تریاک کشف، پنج متهم دستگیر و شش خودرو توقیف شده است.

وی با اشاره به اینکه، دستگاه قضائی مطابق قانون با متهمان برخورد قاطع خواهد داشت و مبارزه با سوداگران از اولویت این دادستانی است، افزود: قاچاقچیان قصد انتقال این محموله‌های مواد مخدر را از شهرستان‌های جنوبی به استان‌های غربی و مرکزی کشور داشتند که با هوشیاری مأمورین پلیس در پهنای جغرافیایی استان کرمان متوقف شدند.

دادستان بافت در پایان افزود: برای ۵ متهم دستگیر شده قرار بازداشت موقت صادر و به زندان معرفی شده اند و تحقیقات تکمیلی و قضائی جهت شناسائی سایر عوامل ادامه دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده