ساعت: ۱۰:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ شناسه خبر: 25372

مهرداد امینی زاده از مدیر کل بنیاد مسکن استان کرمان در خواست کرد: هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکل شهروندان و تخصیص اعتبارات پیگیری های لازم را انجام دهند تا شهروندان شهرهای بافت و بزنجان نسبت به ساخت منازل خود اقدام کنند.

به گزارش “اقطاع”؛ مهرداد امینی زاده، عضو شورای اسلامی شهر بافت و نماینده کرمان در شورای عالی استانها با اشاره به بارندگی و سیل سال گذشته شهرستان بافت اظهارداشت: این سیل خسارات قابل توجهی به بخش تاسیسات شهری، معابر، منازل مسکونی شهروندان ساکن شهرهای بافت، بزنجان و روستاهای تابعه وارد شد.
وی گفت: در بخش خسارات منازل مسکونی اعتباراتی از سوی دولت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تخصیص پیدا کرد تا شهروندان بتوانند گوشه ای از خسارت را جبران کنند.
نماینده کرمان در شورای عالی استانها در ادامه مطلب فوق بیان کرد: در این راستا تعدادی از شهروندان که تقریبا نیمی از جمعیت آماری خسارت دیده هستند، مسیر اداری شامل تهیه نقشه های اجرایی، پروانه ساختمان و …را که خود هزینه هایی دربر دارد را طی کردند تا از اعتبارات فوق استفاده کنند؛ ولی متاسفانه در ادامه مسیر با کمبود اعتبار روبرو شدند.
امینی زاده در پایان سخنان خود از سلطانی مدیر کل بنیاد مسکن استان کرمان در خواست کرد: هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکل شهروندان و تخصیص اعتبارات پیگیری های لازم را انجام دهند تا سایر آسیب دیدگان از حقوق حقه خود بهرمند شده و بتوانند مانند سایرین نسبت به ساخت منازل خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده